Appartement met 3 slaapkamers en ruim terras in Sint-Gillis-Dendermonde
Dit appartement maakt deel uit van een voormalig herenhuis opgedeeld in 4 appartementen. Het gebouw is gelegen in een rustige straat in de nabijheid van diverse winkels, scholen en openbaar vervoer. Bovendien werden alle appartementen in 2013 compleet gerenoveerd. Dit appartement beschikt over een zeer ruime en lichtrijke leefruimte met open keuken en aansluitend het terras. Daarnaast zijn er ook nog 3 slaapkamers, badkamer, apart toilet en nog een extra bergruimte. Momenteel is het appartement verhuurd. Achteraan het gebouw is er ook de mogelijkheid om 1 of meerdere garages bij aan te kopen.
Het appartement beschikt ook over een zeer gunstig EPC en is daardoor ook de ideale zorgeloze investering. Bel vandaag nog voor een bezoek naar 052/41.41.94.
Referentie: 4824
Appartement Te koop in Dendermonde
€ 229 000of bel 052 41 41 94
- Bewoonbare opp.: 97 m²
-
EPC: 171 kWh/m²
- EPC ref.: 20131210-0001497182-00000004-4
- Algemene staat: Instapklaar
- Renovatiejaar: 2013
Indeling
- Inkomhal
- Toilet
- Badkamer
- 3x Slaapkamer
- 2x Berging
- Keuken
- Woonkamer
- Eetkamer
- Terras
- Garage
Ligging
9200 Dendermonde
Bijkomende info
Certificaat elektriciteit | Ja conform |
---|---|
Dagvaarding voor stedenbouwkundige overtreding | Nee |
Stedenbouwkundige bestemming | Woongebied |
Bouwvergunning | Ja |
Verkavelingsvergunning | Nee |
Recht van voorkoop | Nee |
Overstromingsgevoeligheid | Niet overstromingsgevoelig |
Afgebakende zone | Niet van toepassing |
Beschermd erfgoed | Nee |
Altijd op de hoogte blijven?
Registreer uw zoekactie en blijf automatisch op de hoogte van ons steeds wijzigende aanbod. Uitschrijven kan eenvoudig en het is gratis!
Zoekwensen registrerenFavorieten
Maak de zoektocht naar uw droomwoning eenvoudiger door uw favorieten panden te verzamelen.
Start de zoektocht